Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ENGLISH ELECTRIC RECORDINGS EERLP001 |
| EAN | 0796548395066 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 319 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,250
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Glimmer |
|---|---|
| Sanatci | Foster, Dave -Band- |
| Cikis tarihi | 2023-06-30 |
| EAN/UPC | 0796548395066 |
| Label | Upbeat |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ENGLISH ELECTRIC RECORDINGS EERLP001 |
| EAN | 0796548395066 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 319 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.