Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BGP BGP6703537.7 |
| EAN | 0029667035378 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 176 × 5 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,332
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-the Deacons / Pisces Pace |
|---|---|
| Sanatci | Hamilton, Dave |
| Cikis tarihi | 2025-02-28 |
| EAN/UPC | 0029667035378 |
| Label | Bgp |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BGP BGP6703537.7 |
| EAN | 0029667035378 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 176 × 5 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.