Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SHIMMY DISC SHIMMY26662 |
| EAN | 0602309897000 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,043
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Psalms |
|---|---|
| Sanatci | Grubbs, David & Kramer |
| Cikis tarihi | 2023-04-07 |
| EAN/UPC | 0602309897000 |
| Label | Shimmy Disc |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | SHIMMY DISC SHIMMY26662 |
| EAN | 0602309897000 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.