Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLE1469.1 |
| EAN | 0889466146916 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,933
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Open Your Eyes |
|---|---|
| Sanatci | Hasselhoff, David |
| Cikis tarihi | 2019-10-11 |
| EAN/UPC | 0889466146916 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLE1469.1 |
| EAN | 0889466146916 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.