Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD CAD3622 |
| EAN | 0652637362213 |
| Release Date | July 8, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,321
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dead Can Dance |
|---|---|
| Sanatci | Dead Can Dance |
| Cikis tarihi | 2016-07-07 |
| EAN/UPC | 0652637362213 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD CAD3622 |
| EAN | 0652637362213 |
| Release Date | July 8, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.