Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN PASN31X.1 |
| EAN | 0720841903185 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 12 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,684
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Divine Providence |
|---|---|
| Sanatci | Deer Tick |
| Cikis tarihi | 2022-11-11 |
| EAN/UPC | 0720841903185 |
| Label | Partisan |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARTISAN PASN31X.1 |
| EAN | 0720841903185 |
| Release Date | November 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 12 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.