Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RPRW RPRW511922.1 |
| EAN | 0093624967330 |
| Release Date | 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,416
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Diamond Eyes |
|---|---|
| Sanatci | Deftones |
| Cikis tarihi | 2010-05-18 |
| EAN/UPC | 0093624967330 |
| Label | Reprise |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RPRW RPRW511922.1 |
| EAN | 0093624967330 |
| Release Date | 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.