Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ACROBAT ACRSLP1631 |
| EAN | 0824046163129 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,713
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Come Go With the Vikings 1956-61 |
|---|---|
| Sanatci | Del Vikings |
| Cikis tarihi | 2023-06-30 |
| EAN/UPC | 0824046163129 |
| Label | Acrobat |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Doo-Wop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ACROBAT ACRSLP1631 |
| EAN | 0824046163129 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.