Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MOM+POP SIMP798 |
| EAN | 0810090095820 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,857
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Purple Teeth, the Bravery / Doll House - Live |
|---|---|
| Sanatci | Del Water Gap |
| Cikis tarihi | 2026-04-17 |
| EAN/UPC | 0810090095820 |
| Label | Mom + Pop |
| Format | 12in |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MOM+POP SIMP798 |
| EAN | 0810090095820 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.