Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALLIGATOR RECORDS LPAL4773 |
| EAN | 0014551477310 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,782
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live From Austin |
|---|---|
| Sanatci | McClinton, Delbert |
| Cikis tarihi | 2023-07-21 |
| EAN/UPC | 0014551477310 |
| Label | Alligator |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALLIGATOR RECORDS LPAL4773 |
| EAN | 0014551477310 |
| Release Date | July 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.