Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLLECTABLES COL1432 |
| EAN | 0760137144632 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,227
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Dreams of Contentment |
|---|---|
| Sanatci | Dells |
| Cikis tarihi | 2020-01-10 |
| EAN/UPC | 0760137144632 |
| Label | Collectables |
| Format | 12in |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLLECTABLES COL1432 |
| EAN | 0760137144632 |
| Release Date | January 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.