Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KINGSTON SOUNDS KSTS67.1 |
| EAN | 5060135762346 |
| Release Date | July 28, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 323 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,035
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Here Comes the Heartaches |
|---|---|
| Sanatci | Wilson, Delroy |
| Cikis tarihi | 2017-07-28 |
| EAN/UPC | 5060135762346 |
| Label | Kingston Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KINGSTON SOUNDS KSTS67.1 |
| EAN | 5060135762346 |
| Release Date | July 28, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 323 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.