Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DELTRON TREN75033.1 |
| EAN | 0933747503315 |
| Release Date | October 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deltron 3030 |
|---|---|
| Sanatci | Deltron 3030 |
| Cikis tarihi | 2017-10-23 |
| EAN/UPC | 0933747503315 |
| Label | Hieroglyphics |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DELTRON TREN75033.1 |
| EAN | 0933747503315 |
| Release Date | October 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 6 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.