Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE CLASSICAL LP-RGM-0925LE |
| EAN | 0848064009252 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺4,065
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music For Monsters, Munsters, Mummies & Other Tv Fiends |
|---|---|
| Sanatci | Delugg, Milton & His Orchestra |
| Cikis tarihi | 2022-08-12 |
| EAN/UPC | 0848064009252 |
| Label | Real Gone Classical |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE CLASSICAL LP-RGM-0925LE |
| EAN | 0848064009252 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.