Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DIFFERANT DISTR CEMN24.1 |
| EAN | 3700398710242 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,138
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deluxe Family Show |
|---|---|
| Sanatci | Deluxe |
| Cikis tarihi | 2024-11-01 |
| EAN/UPC | 3700398710242 |
| Label | Differant Distr |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | DIFFERANT DISTR CEMN24.1 |
| EAN | 3700398710242 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.