Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AVANT! RECORDS AV086LPCOL |
| EAN | 5056321695826 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,414
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | If You Were Me |
|---|---|
| Sanatci | Deluxxe |
| Cikis tarihi | 2026-02-13 |
| EAN/UPC | 5056321695826 |
| Label | Avant! |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AVANT! RECORDS AV086LPCOL |
| EAN | 5056321695826 |
| Release Date | December 1, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 6 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.