Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12029LP |
| EAN | 0674862658084 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,392
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cold As Weiss |
|---|---|
| Sanatci | Lamarr, Delvon -Organ Trio- |
| Cikis tarihi | 2022-02-11 |
| EAN/UPC | 0674862658084 |
| Label | Colemine |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12029LP |
| EAN | 0674862658084 |
| Release Date | February 11, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 9 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.