Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12019LP |
| EAN | 0659123097611 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Close But No Cigar |
|---|---|
| Sanatci | Lamarr, Delvon -Organ Trio- |
| Cikis tarihi | 2018-03-02 |
| EAN/UPC | 0659123097611 |
| Label | Colemine |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLEMINE CLMN12019LP |
| EAN | 0659123097611 |
| Release Date | August 20, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 318 × 6 mm · 441 g |
| Weight | 441 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.