Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PONDEROSA PDRS8200428.1 |
| EAN | 8030482004281 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,781
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nick Drake's Five Leafs Left |
|---|---|
| Sanatci | Dorelli, Demian |
| Cikis tarihi | 2025-02-21 |
| EAN/UPC | 8030482004281 |
| Label | Ponderosa |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PONDEROSA PDRS8200428.1 |
| EAN | 8030482004281 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.