Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULSELLER RECORDS SSR104LP |
| EAN | 4046661520613 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,207
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Prophecies and Lies |
|---|---|
| Sanatci | Demon Eye |
| Cikis tarihi | 2017-08-10 |
| EAN/UPC | 4046661520613 |
| Label | Soulseller |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULSELLER RECORDS SSR104LP |
| EAN | 4046661520613 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 6 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.