Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OPTIC NERVE ON304 |
| EAN | 0604565501585 |
| Release Date | January 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,278
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Scattered Lives |
|---|---|
| Sanatci | Desert Wolves |
| Cikis tarihi | 2021-01-22 |
| EAN/UPC | 0604565501585 |
| Label | Optic Nerve |
| Format | 12in |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OPTIC NERVE ON304 |
| EAN | 0604565501585 |
| Release Date | January 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.