Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5612 |
| EAN | 0607396561216 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ways & Means |
|---|---|
| Sanatci | Deslondes |
| Cikis tarihi | 2022-07-29 |
| EAN/UPC | 0607396561216 |
| Label | New West Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEW WEST RECORDS LPNW5612 |
| EAN | 0607396561216 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.