Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP902 |
| EAN | 5036436123520 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rude Boy Ska |
|---|---|
| Sanatci | Dekker, Desmond |
| Cikis tarihi | 2020-01-24 |
| EAN/UPC | 5036436123520 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP902 |
| EAN | 5036436123520 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.