Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BNGS836.1 |
| EAN | 5036436149025 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,213
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Basins Nightclub 1987 |
|---|---|
| Sanatci | Dekker, Desmond |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 5036436149025 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BNGS836.1 |
| EAN | 5036436149025 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.