Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRDLP885 |
| EAN | 5036436129829 |
| Release Date | June 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,987
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Dingwalls |
|---|---|
| Sanatci | Dekker, Desmond |
| Cikis tarihi | 2021-06-12 |
| EAN/UPC | 5036436129829 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRDLP885 |
| EAN | 5036436129829 |
| Release Date | June 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.