Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIERCE PANDA FPND0328625.1 |
| EAN | 5023903286253 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 7 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,825
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Maximum Sorrow! |
|---|---|
| Sanatci | Desperate Journalist |
| Cikis tarihi | 2021-07-02 |
| EAN/UPC | 5023903286253 |
| Label | Fierce Panda |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIERCE PANDA FPND0328625.1 |
| EAN | 5023903286253 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 7 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.