Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG372LP |
| EAN | 0673855037219 |
| Release Date | May 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Thief |
|---|---|
| Sanatci | Destroyer |
| Cikis tarihi | 2018-05-25 |
| EAN/UPC | 0673855037219 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Merge Records MRG372LP |
| EAN | 0673855037219 |
| Release Date | May 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.