Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ARGONAUTA REX141LP |
| EAN | 8076412520193 |
| Release Date | August 16, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,585
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mors Aeterna |
|---|---|
| Sanatci | Destroyer of Light |
| Cikis tarihi | 2019-06-28 |
| EAN/UPC | 8076412520193 |
| Label | Argonauta |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ARGONAUTA REX141LP |
| EAN | 8076412520193 |
| Release Date | August 16, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.