Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RUF RF2016.1 |
| EAN | 0710347201618 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,664
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ragged & Dirty |
|---|---|
| Sanatci | Allman, Devon |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 0710347201618 |
| Label | Ruf |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RUF RF2016.1 |
| EAN | 0710347201618 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.