Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK BEAT REC. BBE01LP |
| EAN | 8720766721620 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 9 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,420
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Street of Minarets |
|---|---|
| Sanatci | Youssef, Dhafer |
| Cikis tarihi | 2023-03-17 |
| EAN/UPC | 8720766721620 |
| Label | Back Beat Rec. |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK BEAT REC. BBE01LP |
| EAN | 8720766721620 |
| Release Date | March 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 9 mm · 445 g |
| Weight | 445 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.