Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BB353LP |
| EAN | 4015698299632 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,490
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Die Rueckkehr Der Echten Menschheit (1981-90) |
|---|---|
| Sanatci | Die Welttraumforscher |
| Cikis tarihi | 2021-03-05 |
| EAN/UPC | 4015698299632 |
| Label | Bureau B |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Krautrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BUREAU B BB353LP |
| EAN | 4015698299632 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.