Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALL SAINTS ASNT4B.1 |
| EAN | 5060263724292 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,627
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Will Not Be Sad In This World |
|---|---|
| Sanatci | Gasparyan, Djivan |
| Cikis tarihi | 2022-11-18 |
| EAN/UPC | 5060263724292 |
| Label | All Saints |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALL SAINTS ASNT4B.1 |
| EAN | 5060263724292 |
| Release Date | November 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.