Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP2976 |
| EAN | 0889466297618 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 226 g |
| Weight | 226 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,927
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Solitary |
|---|---|
| Sanatci | Dokken, Don |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0889466297618 |
| Label | Deadline |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP2976 |
| EAN | 0889466297618 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 226 g |
| Weight | 226 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.