Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RPE75211.1 |
| EAN | 0781676752119 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 323 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,598
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Death Folk Country |
|---|---|
| Sanatci | Cottrell, Dorthia |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 0781676752119 |
| Label | Relapse |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RPE75211.1 |
| EAN | 0781676752119 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 323 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.