Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KILL ROCK STARS LPKRS690LE |
| EAN | 0759656069014 |
| Release Date | July 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,448
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Justamente Tres |
|---|---|
| Sanatci | Dos |
| Cikis tarihi | 2021-07-17 |
| EAN/UPC | 0759656069014 |
| Label | Kill Rock Stars |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | KILL ROCK STARS LPKRS690LE |
| EAN | 0759656069014 |
| Release Date | July 17, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.