Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RPLH791382.1 |
| EAN | 0825646287376 |
| Release Date | 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 10 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,416
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars |
|---|---|
| Sanatci | Bowie, David |
| Cikis tarihi | 2016-02-25 |
| EAN/UPC | 0825646287376 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PLG RPLH791382.1 |
| EAN | 0825646287376 |
| Release Date | 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 10 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.