Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GUM Prod SAS 6853701 |
| EAN | 5099968537012 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,640
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One Love |
|---|---|
| Sanatci | David Guetta |
| Cikis tarihi | 2021-03-19 |
| EAN/UPC | 5099968537012 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GUM Prod SAS 6853701 |
| EAN | 5099968537012 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 6 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.