Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE EMDI6795541.2 |
| EAN | 5099967955411 |
| Release Date | November 8, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 14 mm · 2 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 2 kg |
| Discs / Records | 1 |
₺3,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bbc Sessions 1968-1970 |
|---|---|
| Sanatci | Deep Purple |
| Cikis tarihi | 2019-04-15 |
| EAN/UPC | 5099967955411 |
| Label | Junki Munki |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE EMDI6795541.2 |
| EAN | 5099967955411 |
| Release Date | November 8, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 330 × 14 mm · 2 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 2 kg |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.