Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR 060246567103 |
| EAN | 0602465671032 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 178 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,610
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Just Like 73 |
|---|---|
| Sanatci | Def Leppard |
| Cikis tarihi | 2024-08-02 |
| EAN/UPC | 0602465671032 |
| Label | Universal |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMR 060246567103 |
| EAN | 0602465671032 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 178 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.