Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/MERCURY 818009 |
| EAN | 0602508180095 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,594
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Yeah! |
|---|---|
| Sanatci | Def Leppard |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 0602508180095 |
| Label | Virgin |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/MERCURY 818009 |
| EAN | 0602508180095 |
| Release Date | June 11, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.