Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST WORD FIOW283.1 |
| EAN | 5050580813656 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beyond the Midnight Sun |
|---|---|
| Sanatci | Leisure, Don |
| Cikis tarihi | 2023-11-24 |
| EAN/UPC | 5050580813656 |
| Label | First Word |
| Format | LP |
| Tur | Jazz / Fusion |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FIRST WORD FIOW283.1 |
| EAN | 5050580813656 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.