Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243596800 |
| EAN | 0602435968001 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,700
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Places and Spaces |
|---|---|
| Sanatci | Byrd, Donald |
| Cikis tarihi | 2021-11-19 |
| EAN/UPC | 0602435968001 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243596800 |
| EAN | 0602435968001 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.