Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDE OUT |
| EAN | 0196587055417 |
| Release Date | May 13, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 10 mm · 891 g |
| Weight | 891 g |
| Discs / Records | 5 |
₺2,685
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Not Forgotten Archives: Falling Into Infinity Demos, 1996-1997 |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2022-05-13 |
| EAN/UPC | 0196587055417 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDE OUT |
| EAN | 0196587055417 |
| Release Date | May 13, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 10 mm · 891 g |
| Weight | 891 g |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.