Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC SONI8724561.1 |
| EAN | 0196587245610 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Not Forgotten Archives: Made In Japan - Live (2006) |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2022-10-14 |
| EAN/UPC | 0196587245610 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC SONI8724561.1 |
| EAN | 0196587245610 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 8 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.