Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC 19439989531 |
| EAN | 0194399895313 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 5 |
₺3,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost Not Forgotten Archives: Live In Nyc - 1993 |
|---|---|
| Sanatci | Dream Theater |
| Cikis tarihi | 2022-03-18 |
| EAN/UPC | 0194399895313 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 5 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDEOUTMUSIC 19439989531 |
| EAN | 0194399895313 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 900 g |
| Weight | 900 g |
| Discs / Records | 5 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.