Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION VLP3900665.1 |
| EAN | 8719039006656 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,513
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | First Time! the Count Meets the Duke |
|---|---|
| Sanatci | Ellington, Duke & Count Basie |
| Cikis tarihi | 2024-05-10 |
| EAN/UPC | 8719039006656 |
| Label | Vinyl Passion |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VINYL PASSION VLP3900665.1 |
| EAN | 8719039006656 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.