Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950620 |
| EAN | 8436559464130 |
| Release Date | April 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ella and Louis Again |
|---|---|
| Sanatci | Fitzgerald, Ella & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2018-04-20 |
| EAN/UPC | 8436559464130 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950620 |
| EAN | 8436559464130 |
| Release Date | April 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.