Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3344416 |
| EAN | 3596973444165 |
| Release Date | March 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,513
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cheek To Cheek |
|---|---|
| Sanatci | Fitzgerald, Ella & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2017-03-23 |
| EAN/UPC | 3596973444165 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3344416 |
| EAN | 3596973444165 |
| Release Date | March 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.