Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT2LP142 |
| EAN | 5060143491429 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,259
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Together |
|---|---|
| Sanatci | Fitzgerald, Ella & Louis Armstrong |
| Cikis tarihi | 2011-10-13 |
| EAN/UPC | 5060143491429 |
| Label | Not Now |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW MUSIC NOT2LP142 |
| EAN | 5060143491429 |
| Release Date | April 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.