Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV273 |
| EAN | 0843563177037 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,375
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Earth Focus |
|---|---|
| Sanatci | Saxl, Elori |
| Cikis tarihi | 2024-11-15 |
| EAN/UPC | 0843563177037 |
| Label | Western Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV273 |
| EAN | 0843563177037 |
| Release Date | November 15, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.